stopky

Flexibilita

Objednané dílce našim zákazníkem budou vyrobeny a dodány v co nejkratším termínu a vysoké kvalitě. Zajistíme i vlastní dopravu tak, aby zboží dorazilo k zákazníkovi nepoškozené a v nejkratším možném termínu.

málosériová prototypová výroby

Málosériová a prototypová výroba

Dle výkresové dokumentace jsme schopni navrhnout nejvhodnější technologii výroby od prototypové výroby o 1ks až po 1000-ci kusové série. K námi vyráběným dílcům zajistíme tepelné zpracování, povrchové úpravy i lakování.

quick mcv 2016

Moderní vybavení

Naše společnost má ty nejvyšší ambice a proto je vybavena nejmodernějšími stroji kvalitních světových výrobců. Strojový park se neustále rozrůstá dle aktuálního požadavku trhu a vývoje nových technologií.

CNC quick mcv 2016
výkres a výrobek

Konstrukce CAD zpracování výkresové dokumentace

Dle zadání zákazníka jsme schopni zhotovit kompletní návrh, konstrukci a výrobu požadovaného dílce nebo kompletní montážní sestavy.

málosériová prototypová výroby

Programování CAM

Dle výkresové dokumentace jsme schopni navrhnout nejvhodnější technologii výroby od prototypové výroby o 1ks až po 1000-ci kusové série. K námi vyráběným dílcům zajistíme tepelné zpracování, povrchové úpravy i lakování.

hutní materiál

Materiál

Obrábíme materiál vámi nebo námi dodaný. Materiál odebíráme od renomovaných dodavatelů hutního materiálu. Dodaný materiál sami nařežeme a dále zpracováváme dle stanoveného technologického postupu. Námi dodávaný materiál garantujeme certifikátem jakosti. Dále tepelně zpracovávaný materiál zaručujeme protokolem o TZP.

Nástrojárna

Při výrobě dílců máme zkušenosti s materiály:
- BĚŽNÁ OCEL
- NEREZ
- HLINÍK
- PLAST
- LITINA
- BAREVNÉ KOVY

Zajišťujeme i tepelné zpracování:
- ŽÍHÁNÍ
- ZUŠLECHTĚNÍ
- KALENÍ
- VAKUOVÉ KALENÍ
- CEMENTACE
- NITRIDACE
- PLASMA-NITRIDACE
- CARBO-NITRIDACE

Lakování

Mokré lakování i práškové lakování. Jsme schopni při lakování chránit plochy nebo závity dle výkresové dokumentace nebo přání zákazníka.
Další speciální PÚ dle přání zákazníka.

Svařování

Dle výkresové dokumentace zajistíme kooperačně i svářečské práce u našich prověřených partnerských firem.

Ruční úprava

Díly, které pro vás vyrábíme, prochází důkladnou kontrolou, tak i řádnou ruční úpravou až po pečlivé balení a expedici k zákazníkovi. Je pro nás důležité, aby jste zboží převzali ve 100% stavu a v co nejkratší doběv.

Montáž

Abychom maximálně vyhověli požadavkům našeho zákazníka, zajišťujeme nejenom výrobu dílců ale i jejich montáž do kompletních sestav.

žíhání materiálu
lakovani
upínací přípravek